В САП подбали про повернення маєтку і мільйонів доларів екс-заступнику АМПУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишнього заступника голови Адміністрації морських портів України Ігоря Шубу, якого раніше підозрювали в розкраданні коштів підприємства на тендерах із днопоглиблення, а згодом – у службовій недбалості при підписанні одного з договорів, звільнили від кримінальної відповідальності знявши арешт з його майна і рахунків.

Таке рішення ухвалив суддя Приморського районного суду міста Одеси за результатами розгляду відповідного клопотання прокурора САП, повідомляє «Слово і Діло».

У клопотанні прокурор САП вказував, що Шуба визнав свою провину, щиро розкаявся, сприяв розслідуванню та підтвердив усі обставини скоєння цього злочину. За інформацією правоохоронців, Шуба, виконуючи обов'язки голови АМПУ, підписав лише один договір із ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв», не вивчивши його умов. Таким чином, АМПУ було завдано збитків.

Суд клопотання задовольнив і закрив кримінальне провадження щодо Шуби.

Нагадаємо, суд спочатку наклав арешт на маєток і кілька мільйонів доларів екс-заступника голови АМПУ. Однак пізніше, після визнання провини, скасував його.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com