В Україні понад дві тисячі вакантних посад суддів

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні станом на 19 березня 2019 року в ліквідованих, реорганізованих та новоутворених судах наявні понад 2 тисячі вакантних посад суддів, з яких 1 889 є готовими до заміщення.

Про це повідомила прес-служба вищої кваліфікаційної комісії суддів України у відповіді на запит кореспондента УНН.

"За даними обліку вищої кваліфікаційної Комісії станом на 19 березня 2019 року в ліквідованих, реорганізованих та новоутворених судах наявні 2 116 вакантних посад суддів, з яких 1 889 є готовими до заміщення (не триває процедура їх зайняття)", - йдеться в повідомленні.

Адже, згідно з пунктом 3 XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону реорганізовані та ліквідовані суди продовжують здійснювати свої повноваження до початку діяльності новоутворених судів.

Довідка: інформацію надано без урахування судів, роботу яких припинено рішення Вищої ради правосуддя від 25.01.2018 №182/0/15-18, та ліквідованого апеляційного суду Черкаської області.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України сьогодні оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого Антикорупційного Суду України та його апеляційної палати.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com