В Україні за рік тарифи на житлово-комунальні послуги зросли на 35%

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Такі дані оприлюднила Державна служба статистика України. Тарифи на комунальні послуги порівнювали за рік, до травня 2020.

Середні ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в Україні за травень 2021 зросли на 3,9%. Найбільше ціни зросли на природний газ (на 161%), електроенергію (36,6%) і каналізацію (17,5%), зазначає ZN.ua.

 

 

 

 

Менше зміни торкнулися тарифів на утримання будинків та прибудинкової території (2,6%), гарячу воду і опалення (4,8%).

Зараз заборгованість населення за поставку і розподіл газу становить 28,6 млрд грн, за поставку теплової енергії та гарячої води - 25,4 млрд грн, за поставку і розподіл електричної енергії - 7,6 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 6, 2 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком - 5,4 млрд грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів - 1,1 млрд грн.

 

Нагадаємо, нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в лютому 2021 склали 27,3 млрд грн, що на 39,3% більше, ніж в лютому минулого року (19,6 млрд грн).

У порівнянні з квітнем 2021 тарифи не змінилися на гарячу воду, опалення, електроенергію і каналізацію. У квітні нарахування за житлово-комунальні послуги склали 17,8 млрд грн проти 11,4 млрд грн роком раніше. При цьому населенням сплачено за місяць 22,7 млрд (127,3% нарахованих за цей період сум).

Відзначимо, в Україні прийняли рішення не включати соцдопомогу на дитину в середньомісячний дохід сім'ї, що дає право на отримання соціальних пільг при оплаті комунальних послуг та безкоштовне отримання ліків багатодітним сім'ям.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]