В Украине запретили еще три кремлевских телеканала

|
Версия для печатиВерсия для печати

Национальный совет по телевидению и радиовещанию исключил из списка адаптированных телеканалов еще три российских вещателя, запретив их трансляцию на территории Украины.

В частности, речь идет о каналах «Оружие», «Дом кино» и «Иллюзион», сообщает «Медианяня». За соответствующее решение во время заседания Нацсовета проголосовали все семь его членов.

Сообщается, что указанные тематические каналы нарушали закон о запрете ряда российских программ и сериалов. Так, «Оружие», например, транслировал программы «Арсенал России» и «Ударная сила», где пропагандируется российская армия и спецслужбы.

Ранее сообщалось, что Нацсовет обнародовал список 49 журналистов РФ, которым могут запретить въезд в Украину.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:08
Усик без проблем захистить дисертацію в "ментівській академії", славнозвісно відомій своєю "науковою доброчесністю"
16:27
"Вперше з 1945 року війна може прийти на європейську землю": європейці є свідками немислимого альянсу між Путіним і Трампом - прем'єр Франції
16:13
США і Росія домовилися відновити штат посольств у Москві та Вашингтоні - Рубіо
16:01
США і РФ пропонують мирний план з 3 етапів, Зеленському там мало місця – Fox News
15:23
США і РФ створять переговорні групи щодо війни в Україні
14:10
Андреас Умланд - про минуле, яке спричинить жахливе майбутнє: чи закінчиться друге президентство Трампа так само, як перше Януковича
13:07
Адвокати "коростишівської банди" стали її активними членами: безкарні бандити-вбивці знущаються над судом, прокуратурою та СБУ
12:06
Чотири парафії на Рівненщині, Хмельниччині та Буковині перейшли з упц (мп) до ПЦУ
11:41
"Турецькі кораблі-генератори в Одесі" виявилися аферою, влада "злила" 300 млн
11:18
Виглядає як знущання: "питання потребує чіткого оформлення", затвердження командирів корпусів неспішно "опрацювується" в Генштабі, - Міноборони

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]