Вбивці російських журналістів прилетіли в ЦАР з Донбасу, — журналіст

|
Версия для печатиВерсия для печати

Люди, які вбили в Центральноафриканській республіці (ЦАР) російських документалістів Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка, могли спеціально прилетіти з Донбасу і повернутися назад після злочину.

Про це з посиланням на кілька джерел заявив видавець «Медіазони», учасник Pussy Riot Петро Верзілов, який веде розслідування загибелі росіян.

«Люди, які здыйснили цю операцію, прилетіли з Донбасу і полетіли назад», - сказав Верзилов в інтерв'ю RTVI. Він не уточнив, хто саме міг вбити російських журналістів, але висловив думку, що «з цією історією пов'язані структури Пригожина». «Розслідування триватиме, поки ми не знайдемо, хто це зробив», - запевнив він.

Водночас Верзілов заявив, що бійці ПВК «Вагнер», які знаходяться в ЦАР, мовляв не причетні до вбивства. Збройні угруповання, що діють в ЦАР, за його даними, також не мають відношення до цього злочину.

Петро Верзилов у вересні 2018 року потрапив в лікарню через втрату зору і мови. Його перевезли з Москви до берлінської клініки, де він провів близько двох тижнів. Німецькі лікарі і родичі Верзилова висловили думку, що він міг бути отруєний. Верзилов пов'язав отруєння з розслідуванням загибелі російських журналістів в ЦАР.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com