Вентиляція Труби: хто запхнув прослушку в кабінет директора ДБР?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Наприкінці липня п'ятий президент Петро Порошенко в інтерв'ю "Українській правді". заявив, що директор ДБР Роман Труба може бути причетним до зливу інформації Андрію Портнову - екс-заступнику голови АП часів Януковича.

У свою чергу Труба заявив, що не знайомий з Портновим і не знає, звідки той отримує інформацію про діяльність ДБР.   Сьогодні з'явилась інформація, що у кабінеті Труби знайшли прослушку.

Відразу кілька джерел повідомили, що у директора ДБР Романа Труби знайшли "прослушку". Згодом і він сам підтвердив цю інформацію у Телеграм-каналі. Прослушка була вмонтована у вентиляційну систему. Як наслідок, стояла не місяць і навіть не два. Можливо навіть з моменту проведення ремонту в будівлі на Петлюри 15, пише Олександр Лємєнов - юрист та експерт в сфері антикорупційної політики.

"Це може мати наслідком грандіозний скандал, адже спершу (з 2017 року) Роман Михайлович "дружив" з Пашинським, потім (літо 2018-го) – з оточенням Петра Олексійовича. Зрештою, після приходу нової влади, "шапку змінено" знову і Труба почав шкварити через відкриття кримінальних проваджень, за заявами про злочин від Портнова, та допити самого Порошенка. Ми можемо дізнатись дуже багато цікавого про те, хто і як "керував" Трубою. І з ким він домовлявся...

Однак, існує ще один цікавить нюанс, про який би хотілось розповісти. Але поки помовчимо, нехай дехто понервує. Нехай подумають, прикинуть в голові варіанти...

Нагадаю, Роман Труба спить і бачить, як в парламенті проголосують за зміни до Закону "Про ДБР". Так ось, сподіваюсь провладна монобільшість зрозуміє, кому могли віддати одноосібне керівництво Бюро, звісно після публікації вищезгаданих плівок.", - зазначає експерт.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com