Верховна Рада має провести докорінні зміни - Разумков назвав три головних напрямки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Новообраний Голова Верховної Ради Дмитро Разумков озвучив три напрямки змін, якими має зайнятися парламент ІХ скликання.

Про це сказав під час виступу в парламенті.

"Ми маємо три магістральні напрямки докорінних змін, які повинні здійснити саме ми і саме в цій Раді. І що важливо - найближчим часом", - наголосив Разумков.

За його словами, перший напрямок - реформа інститутів влади і передусім Верховної Ради України.

"Вищий законодавчий орган країни більше не буде олігархічним клубом за інтересами, притулком для втікачів від відповідальності або машиною для легалізації корупційних схем, або створення корупційних схем... Рада буде місцем, де воля українського народу буде перекладатися мовою законодавства і перетворюватися на стимули розвитку нашої з вами держави", - сказав Разумков.

Він додав, що першим тестом ВР нового скликання буде голосування за зняття депутатської недоторканності.

"Зміни назріли. Наше завдання - ухвалити цивілізовану європейську процедуру імпічменту, зробити парламентські слідчі комісії ефективним інструментом боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, перезавантажити велику кількість контролюючих органів, і є другий напрямок, який нам теж треба пройти, - очищення влади від корупційних практик, надмірної бюрократії та зарегульованості", - сказав Разумков.

За його словами, ВР має "повернути відповідальність за незаконне збагачення для державних службовців, для народних депутатів, для чиновників".

"Третій напрямок - останній за переліком, але не значенням, - це запуск механізмів стрімкого економічного зростання. Наша мета - зростання економіки на рівні від 5% до 7% вже наступного року", - додав Разумков.

Нагадаємо, 29 серпня відбувається перше засідання ВР ІХ скликання.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com