Верховний Суд ухвалив рішення про перерахунок пенсій екс-міліціонерам

|
Версия для печатиВерсия для печати

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду ухвалив рішення про перерахунок пенсій за позовами у судах колишніх працівників органів внутрішніх справ.

Про це повідомила прес-служба суду, передають «Українські Новини».

15 лютого Верховний Суд уперше розглянув зразкову справу про подання Харківського окружного адмінсуду й ухвалив щодо нього рішення.

У цих справах один відповідач – Пенсійний фонд, аналогічні позивачі – пенсіонери органів внутрішніх справ, та однакові позовні вимоги – перерахунок і виплата підвищених пенсій з 1 січня 2016 року відповідно до зміни законодавства.

Верховний Суд ухвалив – задовольнити вимогу позивачів про перерахування пенсій.

Рішення Верховного Суду повинно застосовуватися до всіх аналогічних суперечок.

Наразі питання перерахунку пенсій стосується понад 230 тис. колишніх працівників органів МВС.

Останнім часом, впо всій Україні відбуваються організовані акції пенсіонерів силових структур, які вимагають перерахунку пенсій. Також зазначена тема останнім часом яскраво виражена в медійних зверненнях політиків-екс-регіоналів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com