Вкотре витерши ноги об український народ, "судді" КС поскаржилися на тиск Зеленському

|
Версия для печатиВерсия для печати

Конституційний Суд заявляє, що кілька місяців перебуває під тиском НАБУ, НАЗК та деяких політиків, але буде працювати згідно з Конституцією.

Про це свідчить заява зборів суддів КС на сайті суду.

Суд нагадав, що Конституція забороняє вплив на суддю КС в будь-який спосіб. Натомість упродовж кількох місяців здійснюється тиск на КС з боку НАЗК, НАБУ та деяких політиків. Це, на думку суддів відбувається з метою зупинки роботи суду.

КС наголошує, що в своїй роботі "керуватиметься Конституцією, Законом України "Про Конституційний Суд України" та діятиме виключно в інтересах Українського народу".

"Незважаючи на звинувачення в упередженості та заангажованості, поширення компрометуючої інформації стосовно професійної діяльності суддів та погрози щодо їх кримінального переслідування, Конституційний Суд України і надалі забезпечуватиме верховенство Конституції України та захист прав людини і громадянина.

Рішенням зборів суддів Конституційного Суду України Голові КСУ Тупицькому О. М. доручено повідомити особисто Президента України, Голову Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України про ситуацію, що склалася" - йдеться у зухвалій заяві.

Нагадаємо: 27 жовтня стало відомо, що Конституційний Суд ухвалив рішення за конституційним поданням депутатів від пророссійської ОПЗЖ щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення. Тим самим знищивши антикорупційну реформу і надавши коррупціонерам і розкрадачам державних активів можливість безкарно і надалі грабувати державу і українців.

"Суд" поки не оприлюднив своє рішення.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]