Влада почала розколювати акцію «афганців», заплановану на 3 листопада

|
Версия для печатиВерсия для печати

Громадянський рух «Спільна Справа» повідомляє громадськість та ЗМІ, що відповідно до інформації, отриманої з достовірних джерел в КМУ, влада розпочала активні дії, скеровані на дискредитацію, розкол та мінімізацію політичного впливу акцій, запланованих на 3 листопада з вимогою негайного розпуску Верховної Ради VI скликання, які мають відбутись на виконання рішення Форуму громадянського суспільства від 14.10.11.

Як повідомили «Аргументу» в Прес-службі громадянського руху «Спільна Справа»,  один з аспектів технології полягає у створенні псевдопротестних груп, які 3 листопада також проведуть акції з вимогами, подібними до вимог Форуму, щоб відволікти увагу громадян та преси від реальних протестів, перебрати на себе роль спікерів, зменшити радикалізм вимог, розмити суспільну значимість акції та максимально нівелювати її.
 
Головною ознакою дій таких груп буде місце та час проведення їхніх «акцій». Так, протести ініційовані організаторами Форуму пройдуть в усіх обласних центрах та Києві виключно під обласними державними адміністраціями і стартують об 11.00. В окремих містах буде кілька акцій в різний час, але місце проведення, вимоги та загальна риторика незмінні.
 
Щодо псевдопротестів, то їх проведення заплановане раніше на одну-дві години і в будь-яких інших місцях окрім обласних держадміністрацій. Це робиться з метою першими увійти в інформаційний простір з вимогами ідентичними до вимог Форуму, презентувати своїх спікерів як головних речників процесу, розпочати коментування подій в ключі, вигідному замовникам цієї технології, дезорієнтувати активну громадськість.
 
Просимо представників ЗМІ та громадян зважити на цю інформацію і не стати жертвами маніпулятивних технологій влади.
 
«Аргумент»
 
Фото ТСН

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com