Влада США простежить, щоб фігуранти санкційних списків не отримали допомогу від третіх осіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

У відповідності до Закону про нові санкції проти Росії (CAATSA), влада США стежитиме за тим, щоб російські громадяни і компанії, котрі перебувають під санкціями, не отримували допомоги від іноземців. Мінфін США у вівторок роз'яснив.

Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США 31 жовтня оприлюднило роз'яснення, як будуть застосовуватися так звані вторинні санкції щодо іноземних (тобто неамериканських) осіб і компаній, які допомагають проводити операції в інтересах росіян, які вже перебувають під санкціями США, пише "РБК".

Тепер банки і компанії по всьому світу ризикують опинитися під санкціями, якщо вони співпрацюють з росіянами з санкційних списків. А закон CAATSA, зокрема, зобов'язує президента США вводити санкції проти іноземних фінансових інститутів (банки, брокери, інвестиційні компанії, клірингові будинки і т.д.), про які міністру фінансів відомо, що вони сприяють «значущим фінансовим транзакціями» в інтересах російських осіб , внесених до списку санкцій SDN в зв'язку з конфліктом в Україні. Таким інститутам, які надали заборонене сприяння починаючи з вересня 2017 року, загрожує заборона на відкриття або ведення кореспондентських рахунків в США, тобто фактично ізоляція від американської доларової системи.

Закон CAATSA також робить обов'язковим введення санкцій проти громадян і компаній за межами США (foreign persons), які будуть помічені у сприянні «істотним транзакціях» в інтересах російських осіб, внесених в санкційні списки в зв'язку з конфліктом в Україні, а також у зв'язку з кібератаками на системи США і спробами втручання в американські вибори. 

Віднині Іноземним особам та компаніям потрібно остерігатися не лише відносин з фігурантами списку SDN, а й з тими, хто знаходиться під менш жорсткими, секторальними санкціями (це найбільші нафтові компанії, держбанки і держкорпорації). США можуть покарати іноземців і за те, що вони допомагають проводити транзакції близьким родичам особи під санкціями (подружжя, батьки, брати / сестри, діти). А покарання має на увазі блокування активів в американській юрисдикції.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com