Єврокомісар: ЄС вивчатиме закон про Антикорупційний суд, бо «диявол» - у деталях

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вищого антикорупційного суду, але остаточна версія закону ще вивчається.

Про це заявив єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган у понеділок у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Маємо добру новину, що український парламент остаточно ухвалив законопроект про створення Вищого антикорупційного суду. Звичайно, далі ключовою є імплементація. А також ми повинні побачити деталі цього закону. Адже було багато поправок, а „диявол“ завжди в деталях. Особливо, якщо йдеться про Україну...», — заявив єврокомісар.

Відтак, він зауважив, що треба вивчити реальний зміст закону.

«Загалом ми вітаємо факт, що нині, після багатьох невдалих спроб, закон про антикорупційний суд було ухвалено», — наголосив Ган.

Він також заявив, що ЄС зосереджений на тому, щоб Україна отримала більше закордонних інвестицій для забезпечення свого економічного зростання, що вимагає інтенсифікації боротьби з корупцією.

Як повідомляв Укрінформ, 11 червня Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про вищий антикорупційний суд», який 7 червня ухвалила Верховна Рада.

Закон визначає засади організації та діяльності ВАС як вищого спеціалізованого суду в системі судоустрою, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їхньої діяльності, а також особливості проведення конкурсу на посаду судді Вищого антикорупційного суду.

Положення закону погоджені з МВФ і Венеціанською комісією та надають право голосу міжнародним експертам у доборі антикорупційних суддів.

Президент переконаний, що Вищий антикорупційний суд вдасться створити цього року.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]