Європарламент закликав зупинити «Північний потік-2»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейський парламент (ЄП) ухвалив резолюцію, в якій закликається зупинити будівництво газопроводу «Північний потік-2», тому що він суперечить інтересам Європейського союзу (ЄС). Пряма трансляція із засідання депутатів велася на сайті парламенту.

«Європарламент підкреслює, що в даний час Євросоюз є головним торговим партнером Росії і що ЄС збереже свою позицію в якості ключового економічного партнера в доступному для огляду майбутньому. Але в той же час він вказує на те, що газопровід "Північний потік-2" посилює залежність ЄС від поставок російського газу, ставить під загрозу внутрішній ринок ЄС і не відповідає положенням енергетичної політики ЄС та її стратегічним інтересам - і тому повинен бути зупинений» , - йдеться в тексті документа.

На думку депутатів ЄП, Росія більше не стратегічний партнер ЄС, а Угода про партнерство і співпрацю 1994 року потребує перегляду. Найбільше парламентарії незадоволені діями Росії щодо України. Депутати стурбовані російської «мілітаризацією» Азовського моря, Чорноморського регіону і Калінінградської області.

«У цьому контексті немає ні місця, ні простору, ні часу для нових великих ініціатив», - йдеться в документі. Також під час виступу депутатів було озвучено пропозицію про те, що ЄС повинен бути готовий до прийняття нових санкцій.

Нагадаємо, газопровід «Північний потік-2» повинен бути запущений в 2020 році. Будівництво почалося для того, щоб знизити обсяги транзиту газу через територію України. Однак США і ряд західних країн виступають проти реалізації цього проекту.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com