ВСП звільнила суддю Наталію Неганову за арешти активістів Євромайдану

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вища рада правосуддя під час засідання 13 лютого 2018 року розглянула питання про звільнення Наталії Неганової з посади судді Подільського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 червня 2017 року № 1425/2дп/15-17.

Про це йдеться в повідомленні Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності   ВСП.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Андрій Бойко поінформував, що рішенням Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 червня 2017 року № 1425/2дп/15-17 суддю Подільського районного суду міста Києва Неганову Н.В. притягнуто до дисциплінарної відповідальності із застосуванням до неї дисциплінарного стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення її з посади судді.

Підставою притягнення судді Неганової Н.В. до дисциплінарної відповідальності стали встановлені Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя факти порушення закону, допущені суддею під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту стосовно громадянина, який брав участь в масових акціях протесту, що мали місце у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року.

Зазначене рішення Другої Дисциплінарної палати ВРП було оскаржено до Вищої ради правосуддя представником судді Неганової Н.В. – адвокатом Подосіновим А.О. За результатами розгляду скарги рішенням Вищої ради правосуддя від 7 листопада 2017 року № 3610/0/15-17 рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 червня 2017 року № 1425/2дп/15-17 про притягнення судді Подільського районного суду міста Києва Неганової Н.В. до дисциплінарної відповідальності залишено без змін.

26 грудня 2017 року Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя внесено подання про звільнення Неганової Н.В. з посади судді Подільського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 7 червня 2017 року № 1425/2дп/15-17. До подання додано дисциплінарну справу.

«Дисциплінарне провадження щодо судді Неганової Н.В. здійснено згідно з передбаченою чинним законодавством України процедурою. Рішення про притягнення судді Неганової Н.В. до дисциплінарної відповідальності ухвалено Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя у межах визначених законом повноважень», – зазначив Андрій Бойко.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Неганову Наталію Володимирівну з посади судді Подільського районного суду міста Києва на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com