Вже 10% аграріїв використовують дрони

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Технології безпілотних літаючих апаратів активно розвиваються та стають придатними для використання у сільському господарстві. Вже 10 % аграріїв України використовують їх у роботі.

Про це повідомив засновник DroneUA Валерій Яковенко, передає interfax.com.ua.

«Не більше 10% компаній, не більше 10% земельного банку в Україні користуються технологіями дронів. Сподіваємося, що цього року якомога більше компаній, із 90, що залишилися, почнуть використовувати дрони», — сподівається Валерій Яковенко.

За його словами, однією з причин неактивного використання дронів є необхідність впровадження цілого комплексу технологій.

«Дрони — це частина великого комплексу. Це десятки доларів, які дають сотні доларів повернення інвестицій. Не всі підприємства впроваджують ці технології комплексно, вони роблять це частково. А ефекту синергії ті ж дрони з іншими інструментами в цьому випадку не мають», — пояснює експерт.

За його словами, на українському ринку цими технологіями зацікавлені не лише крупні агроходинги, але і невеликі підприємства.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com