WP: Facebook застосовує шкалу надійності користувачів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Інтернет-компанія Facebook почала оцінювати репутацію своїх користувачів за шкалою надійності. Так соціальна мережа бореться з поширенням фейкових новин.

Соціальна мережа Facebook почала оцінювати своїх користувачів за шкалою надійності. Це є одним з кроків, за допомогою якого інтернет-компанія намагається боротися з поширенням фейкових новин та дезінформації, повідомило у вівторок, 21 серпня, американське видання The Washington Post.

За словами представниці Facebook, компанія вже протягом року розробляє цю систему рейтингування користувачів, яка має полегшити прогнозування, чи варто довіряти їхнім дописам.

Тривалий час - з 2015 року - компанія покладалася на користувачів, щоб ті повідомляли про неправдиву інформацію. Менеджерка з продуктів Facebook Тесса Лайонс зауважила, що немало людей вказують на повідомлення як на фейкові тільки тому, що вони не погоджуються з ними. У інших випадках користувачі намагаються протидіяти конкретним особам чи організаціям, які поширюють матеріали в мережі.

Менеджерка компанії повідомила, що надійність користувачів оцінюється за шкалою від нуля до одиниці, повідомляє Deutsche Welle. За її словами, ця шкала є лише одним з багатьох показників оцінювання користувачів. За даними The Washington Post, зараз невідомо, які інші критерії застосовує Facebook та чи всі користувачі ранжуються за рівнем надійності.

Як відомо, мережа Facebook останнім часом опинилася в епіцентрі низки скандалів. Зокрема, її критикували за те, що вона недостатньо протидіє поширенню фейкових повідомлень.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com