Як не помилитися з вибором перфоратора?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Перфоратор давно перестав бути розкішшю, яку собі можуть дозволити лише професійні будівники чи ремонтники. Сьогодні існує багато побутових моделей, які відрізняються невеликою ціною та достатньою функціональністю. Якщо ви збираєтесь придбати перфоратор, то можете зробити це не тільки у стаціонарному магазині, а й на сайтах порталів по продажу побутової техніки. В такому разі потрібно мати план з вибору перфоратора, який задовольнить усі ваші потреби та обійдеться у невелику суму.

Особливості перфораторів

Перш ніж почати підбір інструменту, треба виділити для себе, який саме прилад вам потрібен. Виділяють три типи таких апаратів:

  • професійні;
  • напівпрофесійні;
  • побутові.

Обравши необхідний варіант, слід переходити до основних критеріїв вибору.

Вибір перфоратору за характеристиками

Вибір та купівля пристрою для штроблення стін та інших твердих поверхонь відбуваються за такими критеріями:

  • потужність;
  • розташування двигуна;
  • сила удару;
  • кількість режимів;
  • тип патрона;
  • вага.

Електрична потужність грає важливу роль у визначенні можливостей інструменту. Сучасні прилади мають потужність від 450 до 2000 Вт. Якщо ви будете виконувати лише побутові роботи, вам вистачить мінімальної потужності, в іншому разі слід купити дещо сильніший агрегат.

По розташуванню двигуна перфоратори розділяють на вертикальні та горизонтальні. Перший варіант має більшу силу удару та витривалість, тому використовується будівельниками. Горизонтальні пристрої підходять для аматорів: вони не такі дорогі та мають менші габарити.

Сила удару залежить як від конструкції, так і від ваги перфоратора. Вона виміряється у Джоулях, у побутових цілях буде достатньо показнику 2,5-4,5 Дж. Важкі агрегати матимуть більшу силу, яка може доходити й до 20 Дж.

Виділяють три режими експлуатації пристрою: свердлення, свердлення з бурінням та ударна робота. Максимальний набір зустрічається у важких будівельних перфораторах, побутовим вистачає перших двох режимів.

Патрони для втримання бурів можуть бути SDS+ та SDS-Max. Перший тип придатний для роботи з бурами 15 мм, другий тип використовується з різноманітними свердлами, діаметр яких найчастіше перевищує 26 мм.

Грамотний підхід до вибору перфоратора з урахуванням пунктів плану допоможе купити якісний прилад, який прослужить не один рік. 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

15:13
Мудак, "мажор" Олександр Слобоженко погрожує журналісту Ткачу
14:27
Буданов вже заперечує сам себе щодо наступу рф на Суми
13:44
ЄС ухвалив план Ukraine Facility для України, цьогоріч €16 мільярдів
12:04
Гроші на оборонні споруди на Харківщині були "розпиляні": Харківська ОВА платила мільйони фіктивним фірмам з Дніпропетровщини. Це і є державна зрада
11:07
Атаки росіян на Харківщину триватимуть кілька днів, потім РФ планує “потужний наступ” на Суми, – Буданов
10:02
Тепер вже "у червні": не-українська за світоглядом і ментальністю більшість в Раді не поспішає забороняти московський патріархат в Україні
09:30
На Сумщині евакуюють населення Білопілля та Ворожби
09:01
Аморальний ексзаступник Резнікова Замлинський, який погоджував контракт на "яйця по 17 грн", став послом із особливих доручень МЗС
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 14 травня
07:28
Держсекретар США Блінкен прибув до Києва

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]