«Якщо звільнять Супрун, хто буде лікувати Ляшка від сказу?», — активісти прийшли підтримати в.о. міністра

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під Окружним адміністративним судом Києва зібралися кілька сотень людей. Вони вимагають повернути до виконання обов’язків в. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Про це повідомляє Громадське радіо.

Учасники тримають плакати з написами «Манту можна мочити, Уляну Супрун — ні», «Уляну Супрун — міністром охорони здоров’я», «Якщо звільнять Супрун, то хто буде лікувати Ляшка від сказу». 

Зібралися також кілька десятків противників медичної реформи. Вони стоять позаду демонстрантів і тримають плакати з написами «Реформи Супрун — нищення медицини в регіоні» та «МОЗ, припини досліди над українцями». З журналістами вони говорять неохоче та ховають обличчя за плакатами.

Зазначимо, о 14:00 у суді мав розпочатися розгляд апеляції на рішення суду про відсторонення Уляни Супрун.

6 лютого у Мінстерстві охорони здоров’я заявили, що ухвала Окружного адміністративного суду м. Києва блокує доставку життєво необхідних ліків до пацієнтів. Без підпису в.о міністра охорони здоров’я у медзаклади не можуть відправити ліків на понад 600 мільйонів гривень.

5 лютого Окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляні Супрун виконувати обов’язки міністерки охорони здоров’я до кінцевого рішення суду. Його опублікував лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко на сторінці у Facebook. Зазначимо, позов був поданий народним депутатом від «Радикальної партії» Ігорем Мосійчуком.

Згодом у Кабміні заявили, що оскаржуватимуть рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про заборону Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.


В тему:

 Фото: Громадське радіо


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com