З 2014 року про статус біженця у Польщі попросили 5 тис. українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

За словами речника Управління зі справ іноземців Якуба Дудзяка, з 2014 року про статус біженця у Польщі попросили 5 тис. громадян України, у тому числі 590 осіб 2016 року і 140 – 2017 року.

Про це повідомляє Польське радіо.

«Сьогодні у Польщі перебуває 126 тис. громадян України, котрі мають дійсні дозволи на перебування у країні», - повідомив Дудзяк у розмові з Польським пресовим агентством (PAP). «Це особи, - каже він, - котрі приїхали до нашої країни на основі віз та з огляду на те, що хотіли лишитися тут на довше, легалізували своє перебування, отримуючи дозвіл на перебування». Він додав, що «ці дані не охоплюють тих іноземців з України, котрі мають візи, що дають право на в’їзд до Польщі. Таких віз минулого року було видано 1,2 млн. Лише цього року до кінця травня було видано 600 тис. віз».
2017 року до воєводських управлінь в усій країні надійшло 53 тис. заяв про дозвіл на перебування у Польщі. Дудзяк підкреслює, що насамперед «це заяви про дозвіл на тимчасове перебування, максимум до трьох років. Здебільшого як причину перебування на території Польщі називають роботу».

Як повідомляє Міністерство праці, родини і суспільної політики, 2017 року було подано близько 740 тис. заяв про намір працевлаштування робітників з України, видано 72 тис. дозволів на роботу за період від січня до травня 2017 року.
«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]