З лікаркою яка відмовила в допомозі ветерану АТО, достроково розірвали контракт

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вчора в Національному інституті раку достроково розірвали контракт, тобто вдруге звільнили, лікарку Ганну Губареву, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

"Ганну Губареву, співробітницю Національного інституту раку, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні, звільнено. Вдруге", - написала Супрун. 

Вона додала, що отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губаревої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала - лікаря та наукового співробітника. Але з 17.07.2018 року по 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову діяльність. "Сьогодні з нею розірвали цей контракт достроково", - зазначила Супрун.

"Обурена тим фактом, що її взяли повторно, сподіваючись, що ніхто не помітить, і звільнили вдруге у результаті скандалу! Крім того, з 2008 року Губарева була членом незалежної локальної етичної комісії інституту, де і залишилася навіть після звільнення з посади лікаря. При тому, що звільнено її було якраз за неетичну поведінку! Така кадрова політика керівництва закладу неприпустима. З боку Міністерства охорони здоров'я України буде вжито відповідних заходів", - підкреслила Супрун.

Вона подякувала громадськості та медіа, що звернули увагу на ситуацію в Інституті раку.

Як повідомляв Укрінформ, лікаря Національного інституту раку, яка відмовила у лікуванні ветерану АТО, після звільнення поновили на роботі та призначили секретарем Комісії з питань етики. На сайті Центру протидії корупції також оприлюднено наказ Інститут раку про затвердження складу Комісії з питань етики за підписом директора Інституту Олени Колеснік.

Раніше, 6 червня, видання CBN опублікувало інтерв'ю спецпризначенця з міста Кропивницький Віталія Драгана, який розповів про відмову у пільговому лікуванні в Національному інституті раку. За його словами, лікар установи Ганна Губарева заявила, що жодних пільг для лікування Драгана немає.

7 червня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун опублікувала в Twitter лист з Національного інституту раку за підписом керівника установи Олени Колеснік з визнанням поведінки лікаря неетичною та повідомленням про її звільнення із займаної посади.

Втім, як ідеться в листі, спеціальних програм, фінансованих державою для пільгових категорій громадян, в Інституті немає.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com