За біометричними паспортами в Євросоюз в'їхали майже півмільйона українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

З почав дії безвіза за біометричними паспортами в Євросоюз в'їхали майже 426 тис. українців.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян в коментарі Громадському Радіо. 

"Безвіз функціонує успішно, на даний момент майже 426 000 осіб, наших співвітчизників, скористалося безвізом, але десь на початку січня була публікована статистика про нібито заяву польської сторони, що понад півтора мільйона українців — це ті, які заїхали по безвізу. Коли ми говоримо зараз цифру 426 000 українців, ми маємо на увазі тих, хто їхав до Європи, маючи в руках тільки біометричний паспорт, щойно отриманий у відділеннях в Україні. Польська статистка містить всіх українців, які їхали з біометричними паспортами – навіть з тими, які видані ще в 2015-2016 і мали вклеєні довготривалі шенгенські візи." - повідомив чиновник.

При цьому відмовлено у в'їзді в ЄС було тільки 60-ти нашим громадянам.

"Але ми підозрюємо, що кількість відмов була більша – просто не всі громадяни, яким відмовили при перетині кордону, нам про це сказали." - повідомив речник Держприкордонслужби.

«Аргумент»


В тему:

Трохи більше 60-ти —  те, що нам повідомили громадяни. Але ми підозрюємо, що кількість відмов була більша – просто не всі громадяни, яким відмовили при перетині кордону, нам про це сказали.

Детальніше читайте на Громадському радіо: https://hromadskeradio.org/programs/kyiv-donbas/diyi-prykordonnykiv-buly-adekvatni-zagrozam-i-sytuaciyi-slobodyan-pro-zatrymannya-saakashvili


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]