Зафіксований різкий стрибок запитів в Google про те, як пережити ядерний удар

|
Версия для печатиВерсия для печати

Користувачі Google стали активно шукати інформацію про те, як пережити ядерний удар.

Згідно з даними системи Google Trends, з 8 по 10 серпня пікова динаміка популярності фрази «Як пережити ядерний удар» виросла з нуля до сотні балів, повідомляє tjournal.

Таким чином вона в кілька разів перевищила показники традиційно популярних питань «Як розбагатіти» і «Як прославитися».

Більшість запитів про ядерну безпеку припали на Сполучені Штати. Слідом за ними йдуть Канада, Великобританія, Австралія та Індія.

Протягом першого тижня серпня також зросла популярність запиту «Північна Корея». До 5 серпня вона приблизно відповідала популярності запитів «Росія» і «Іран», проте потім різко почала зростати. 8 серпня північнокорейський запит почав різко набирати популярність і протягом доби обігнав своїх класичних сусідів в кілька десятків разів.

Єдиним штатом, в якому запит про ядерну атаку став найбільш популярним, виявилися Гаваї - найзахідніший регіон, офіційно входить до складу Сполучених Штатів. При цьому в список схожих запитів по темі «Північна Корея» увійшов Гуам - тихоокеанська заморська територія США.

Увечері 8 серпня американські видання з посиланням на розвідку США розповіли, що північнокорейські фахівці ще в липні створили ядерну боєголовку, здатну розміщуватися всередині місцевих балістичних ракет.

У той же день президент США Дональд Трамп пообіцяв відповісти на загрози Північної Кореї «вогнем і люттю, яких світ раніше не бачив».

10 серпня північнокорейські військові оголосили про розробку запуску чотирьох ракет середньої дальності, які за 18 хвилин подолають відстань майже в 3,5 тисячі кілометрів і досягнуть військових баз на острові Гуам.

Тоді ж телеканал NBC розповів про підготовку Пентагоном превентивного удару по північнокорейських об'єктах, рішення про яке прийматиме президент США. Виконати наказ американського головнокомандуючого повинні будуть бомбардувальники з військової бази, розташованої на Гуамі.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com