Загороднюк: Кабмін розробить нову програму щодо озброєння, більш прозору для держзамовлення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів України планує розробити нову програму щодо озброєння, яка передбачатиме більшу прозорість здійснення державного оборонного замовлення.

Про це заявив міністр оборони Андрій Загороднюк під час брифінгу «Євроатлантична інтеграція у вимірі взаємодії парламенту та уряду», повідомляє Укрінформ.

«Планується нова програма щодо озброєння. Вона буде не така засекречена, як минулі державні оборонні закупівлі. Ми тісно співпрацюємо з Міністерством економіки та парламентським комітетом щодо дійсно максимального відкриття ДОЗу і взагалі максимального відкриття питання озброєння, щоб народ Україні і наші партнери могли бачити, яким чином ми розпоряджаємося бюджетними коштами», - зазначив Загороднюк.

Також міністр сказав, що нині розробляється нова система командування та управління Збройними силами, яка буде повністю відповідати критеріям країн НАТО. Крім того, за словами Загороднюка, напрацьовуються зміни до законодавчих актів задля забезпечення стандартів цивільно-демократичного контролю, що є однією з передумов вступу України до НАТО.

Глава оборонного відомства також повідомив, що Україна продовжує працювати над питанням модернізації військової техніки та озброєння.

«Ми закуповуємо «Джевеліни», цього року це будуть перші тестові закупівлі. Ми продовжуємо напрацьовувати подібні контакти та угоди з нашими партнерами та сподіваємося, що наступного року ми зможемо показати ще деякі результати з цього питання», - уточнив міністр оборони.

Як повідомлялося, за даними Мінфіну, у проєкті державного бюджету на 2020 рік видатки на сферу національної безпеки й оборони закладено на рівні 245,8 млрд грн, або 5,4% від ВВП, і це найбільша сума, яка виділялась за всі роки.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com