Законопроект 6688: українська влада поки не відреагувала на стурбованість Ради Європи

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Раді Європи висловили стурбованість щодо загрози свободі слова з боку України через законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам нацбезпеці в інформаційній сфері", який дозволяє досудове блокування сайтів.

Про це йдеться у переліку сповіщень Ради Європи щодо загроз свободі слова, повідомляє Тиждень.ua.

 

Зазначається, що низка ЗМІ оцінили закон як спосіб запровадити цензуру і порушити засади приватності в інтернеті.

 

Зокрема, українська влада поки не відреагувала на стурбованість Ради Європи.

 

Очікується, що законопроект буде обговорюватися в парламенті пізніше цього місяця.

 

Раніше в ОБСЄ висловили стурбованість щодо законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам нацбезпеці в інформаційній сфері", оскільки це може "поставити під загрозу вільний доступ до інформації в Інтернеті".

 

Нагадаємо, 6 липня СБУ підтримала необхідність прийняття Верховною Радою України проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері".

 

Як повідомлялося, спікер Українського кіберальянсу Шон Таунсенд повідомив, що блокування сайтів, прописані законопроекті про інформаційну безпеку 6688 не спрацюють.

 

21 червня 2018 року законопроект №6688 було успішно внесено до порядку денного Верховної Ради для розгляду на поточній сесії.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com