Засуджений адвокат Майкл Коен закликав не вірити Трампу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен, якого 12 грудня засудили до трьох років позбавлення волі за ухилення від сплати податків і порушення законів про фінансування виборчої кампанії, спростував слова глави держави, який заявив про непричетність до справи Коена.

Йдеться про організацію в 2016 році виплат грошей двом жінкам, які мали мовчати про зв'язки з американським лідером. За словами адвоката, Трамп особисто давав йому розпорядження здійснювати ці платежі, так як «нічого не робиться в Trump organization» без його відома, розповів Коен в інтерв'ю ABC News.

«Правда в тому, що жителі США і люди в усьому світі не вірять тому, що він говорить. Ця людина говорить неправду. Сумно, що я повинен брати відповідальність за його брудні справи», - заявив Коен журналістам.

Телеканал нагадує, як після оголошення вироку колишньому адвокату Трамп спростував причетність до виплат в період виборчої кампанії. Він заявив, що ніколи не давав Коену розпоряджень порушувати закон, а всі справи юриста не стосувалися діяльності його передвиборного штабу.

9 грудня конгресмен від Демократичної партії Адам Шифф заявив, що Трампу може загрожувати реальний тюремний термін за федеральні злочини. Звинувачення він пов'язав з документами, де зазначається, що Коен на вимогу американського лідера перекладав гроші колишньої порноактриси і колишній фотомоделі за мовчання про інтимну близькість з його босом. Сам президент США неодноразово заявляв, що не знав про виплати, а юрист діяв без його відома.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com