Затриманий на хабарі начальник морально-психологічного управління ЗСУ відбувся штрафом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суд оштрафував на 25,5 тис. гривень і відсторонив від посади на 6 місяців начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ - заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Генерального штабу Збройних Сил, полковника Володимира Григор'єва за отримання 1 тис. доларів хабара.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Встановлено, що полковник Григор'єв пообіцяв своєму другові-товаришу по службі допомогти з переводом в Київ його знайомої - капітана медичної служби.

Обвинувачений сказав, що зможе вирішити це питання і вплинути на вищий офіцерський склад ЗСУ лише за 1 тис. доларів хабара.

Так, першу частину хабара в розмірі 300 доларів необхідно було покласти в конверт разом з резюме здобувачки посади і віддати черговому військової частини у Василькові (Київська область).

6 квітня 2018 року полковник Григор'єв забрав залишений на КПП військової частини конверт з грошима, пізніше він повідомив своєму товаришеві по службі, що незабаром звільниться підходяща вакансія для його знайомої в Головному управлінні логістики Генштабу.

Полковник також домовився про співбесіду з начальником Головного управління логістики - заступником начальника Генштабу, генерал-майором Іваном Гаврилюком.

У листопаді 2018 року капітан медичної служби успішно пройшла співбесіду, а полковник Григор'єв, в свою чергу, зажадав від неї передати частину хабара - 700 доларів.

В момент отримання хабара обвинувачений був затриманий правоохоронцями.

У березні поточного року Григор'єв визнав свою провину і підписав угоду зі слідством.

Суд затвердив цю угоду, визнав полковника ВСУ винним за ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу і засудив до штрафу 25,5 тис. гривень.

Також суд стягнув з нього суму цивільного позову 7,9 тис. гривень та судові витрати на експертизу в розмірі 2,8 тис. гривень.

Крім того, засудженому заборонено протягом 6 місяців займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями у Генеральному штабі Збройних Сил.

Як повідомляли раніше ЗМІ, у листопаді 2018 року правоохоронці затримали начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ - заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Генерального штабу Збройних Сил за підозрою в одержанні 1 тис. доларів хабара.

23 лютого 2018 року начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил Олег Грунтковський звинуватив головного військового прокурора Анатолія Матіоса в маніпуляції та оприлюдненні недостовірних даних про самогубства військовослужбовців.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]