Затягування розслідування: ГПУ звільнила трьох слідчих у справах Майдану

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Генеральна прокуратура звільнила трьох слідчих Управління спеціальних розслідувань, яке займається розслідуванням справ Майдану.

Про це з посиланням на прокурора департаменту Олексія Донського повідомляє Громадське радіо.

За його словами, за процедурою скорочення звільнили Юрія Безщасного, Андрія Дем’яненка та Віталія Тарасюка. Останній є заступником керівника управління Юрія Горбатюка.

Слідчих звільнили через те, що вони подали заяву на згоду про переатестацію у довільній формі, оскільки не погоджувалися з новою формою.

Як зазаначає Укрінформ, за словами Донського, прокурори та слідчі наполягають на тому, щоб механізм переатестації прокурорів був прозорий.

Представник Управління спеціальних розслідувань вважає, що звільнення слідчих з цього підрозділу прокуратури може призвести до значного затягування розслідування справ Майдану.

Своєю чергою журналістка Ірина Ромалійська написала у Facebook, що понад 200 прокурорів, серед яких керівник Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк, не допустили до переатестації на посади в Офіс генпрокурора.

За її даними, для того, аби пройти атестацію, прокурорів зобов’язували підписати згоду на визнання будь-якої, навіть анонімної скарги, без її офіційного підтвердження.

«У цій згоді є пункт: «Погоджуюся з тим, що під час проведення співбесіди і затвердження рішення кадровою комісією може братися до уваги інформація, отримана від фізичних та юридичних осіб (в тому числі анонімно), яка не підлягає додатковому офіційному підтвердженню», - зазначила вона і підкреслила, що ряд прокурорів відмовилися підписувати такий документ.

За словами Ромалійської, частина прокурорів написала згоду пройти переатестацію, але за законом.

Як повідомлялося, генеральний прокурор Руслан Рябошапка оголосив про запуск реформи Генпрокуратури після ухвалення відповідного закону №1032, який, зокрема, передбачає переатестацію прокурорів.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com