Зеленський не користується державною охороною, Гелетей у відставку не збирається

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова Управління державної охорони Валерій Гелетей заявляє, що переможця президентських виборів Володимира Зеленського охороняють колишні співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони. Державною охороною він не користується.

Про це він сказав в інтерв'ю Hromadske.ua

За словами Гелетея, він спілкувався з охоронцями Зеленського під час підготовки до дебатів на стадіоні Національного спортивного комплексу "Олімпійський".

"Це (охоронці Зеленського) - колишні військовослужбовці Головного управління розвідки Міністерства оборони, які там працювали, вже звільнилися і на пенсії. Це молоді люди, я побачив, що у них є досвід. Можливо, не такий, як хотілося б за стандартами Управління держохорони, але для забезпечення заходів безпеки вони, в принципі, професійні люди", - сказав він.

Водночас Гелетей наголосив, що з моменту заняття Зеленським поста Президента його візьмуть під охорону співробітники Управління держохорони.

Також Гелетей сказав, що не має наміру подавати у відставку.

За підрахунками ЦВК 99% бюлетенів: у Зеленського 73,21%, у Порошенка - 24,46%.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com