Зеленський: Парубій виявив злочинну бездіяльність, що призводить до розтрати майже 700 млн грн.

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Володимир Зеленський звернувся до спікера Парламенту Андрія Парубія, який напередодні відмовився скликати позачергове засідання Верховної Ради України.

На свой сторінці у Фейсбук Зеленський заявив, що не здивований відмовою у скликанні позачергового засідання, адже “працездатність та звитяга – це не найсильніші риси сьогоднішнього Парламенту”.

Також він висловив здивування про “неухильне дотримання чинного законодавства”.

“Відкрию Вам очі”, – звернувся Зеленський до спікера ВР, зазначивши, що на жаль, нинішній Парламент в уявленні народу України асоціюється передусім із відсутністю коаліції, кнопкодавством, порожньою залою під час ухвалення законів, вісімнадцятиразовим голосуванням за законопроєкти та іншими грубими порушеннями Регламенту.

Це все, за словами Зеленського, стало підставою для підписання указу про розпуск Парламенту, конституційність якого була підтверджена у Конституційному Суді України.

Водночас президент нагадав, що, відповідно до статті 90 Конституції України, повноваження Верховної Ради України припиняються у день відкриття першого засідання Верховної Ради України нового скликання.

“А Ви натомість влаштовуєте собі майже двомісячні канікули до початку першого засідання Верховної Ради України нового скликання. Хочу нагадати Вам та іншим народним депутатам України, що один день роботи Парламенту коштує платникам податків 13,3 млн грн”, – написав він.

Тому відмовою у скликанні позачергового засідання Верховної Ради України Парубій не просто самоусунувся від роботи на благо України та українців, а й виявив злочинну бездіяльність, що призводить до розтрати майже 700 млн гривень з Державного бюджету, додав Зеленський.

Також Глава Держави наголосив, що Парубій не може віднайти в собі сили зібратися на один день та виправити власні помилки й ухвалити надважливі закони з питань діяльності Вищого антикорупційного суду України, відтермінування відповідальності власників автомобілів з європейською реєстрацією, повернення норми про незаконне збагачення.

“Все, що ви продемонстрували, – це повна байдужість, бездіяльність і неспроможність…Ганьба, панове!”, – додав президент.

Нагадаємо, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що згідно із законом не може скликати позачергове засідання Парламенту на прохання президента Володимира Зеленського.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com