Зеленський представив команду своїх експертів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський у студії ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" представив свою команду, разом з якою, у разі перемоги у другому турі виборів, планує керувати країною.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Це — експерти, це — моя команда, це професійні розумні люди, які підуть зі мною в адміністрацію Президента. Ми не роздаємо портфелі, а хто з них буде найкращим, то й і обійме ту чи іншу посаду. Три місяці ми працювали. Це — волонтери у політиці, це соціальна місія, і це правда", - сказав Зеленський.

За його словами, саме разом з цими людьми Зеленський планує "будувати країну".

"Ми будемо будувати сильну, потужну, вільну Україну, яка не є молодшою сестрою Росії та не є корумпованим партнером Європи, а наша незалежна Україна", - наголосив кандидат в президенти.

Він також назвав членів своєї команди.

"Руслан Стефанчук — наш ідеолог, відповідає за реформування державних інститутів та законопроектну роботу, людина з великими ідеями та великим серцем. Іван Баканов — голова партії “Слуга народу”, відповідає зв'язки з Верховною Радою. Дмитро Розумков — питання внутрішньої політики. Олександр Данилюк, його напрямок — міжнародні відносини, фінансова та банківська політика. Руслан Рябошапка — правоохоронна та антикорупційна політика. Галина Янченко — антикорупційна політика та діджитал-рішень для держави. Денис Монастирський — його напрямок правоохоронні органи, та Сергій Іонушас — органи правосуддя. Іван Апаршин — експерт з безпеки та оборони. Ірина Венедиктова відповідає за реформи у судовій системі. Данило Гетьманцев — економіка, фінанси та оподаткування; Вікторія Страхова відповідає за банківську діяльність; Михайло Федорів — керівні напрямки діджитал Зе-команди, наша мрія "Держава у смартфоні".

Також до команди входять:

  • Олександр Мережко — експерт з міжнародних відносин та народовладдя; 
  • Олег Бондаренко очолю напрямок екологічної політики;
  • Марина Бардіна займається політикою рівних прав та можливостей жінок та чоловіків;
  • Сергій Кальченко — експерт з виборчого законодавства та європейських стандартів у сфері прав людини;
  • Андрій Герус відповідає за напрямки енергетики, ЖКХ та антимонопольне регулювання;
  • Сергій Бабак — освіта та наука;
  • Євген Комаровський — радник з медицини.

Другий тур виборів відбудеться в неділю, 21 квітня, а вже до 1 травня ЦВК має назвати ім'я нового Президента України.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com