Зеленський призначив нового голову Черкаської ОДА, який вкладав гроші в РФ в 2017-му

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент України Володимир Зеленський призначив Ігоря Шевченка головою Черкаської обласної державної адміністрації.

Як повідомляє “Новинарня“, відповідний указ №563/2019 від 30 липня оприлюдненона сайті глави держави у середу, 31 липня.

“Призначити Шевченка Ігоря Юрійовича головою Черкаської обласної державної адміністрації”, – йдеться в документі.

За даними Офісу Президента, 46-річний Ігор Шевченко закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство». Тривалий час працював приватним підприємцем у сфері вантажних перевезень.

Іншим указом Зеленський увільнив від тимчасового виконання обов’язків голови Черкаської ОДА Тараса Висоцького.

Як повідомлялося, Зеленський 24 червня звільнив голову Черкаської ОДА Олександра Вельбівця, поклавши виконання його обов’язків на першого заступника Тараса Висоцького.

Кабінет міністрів 26 червня погодив призначення запропонованого Президентом України Ігоря Шевченка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

В декларації Ігоря Шевченка, поданий ним 25 червня 2019 року, крім інформації про рухоме та нерухоме майно, фінансовий стан та бізнес,  йдеться про те, що влітку 2017 року Ігор Шевченко набув право власності на три об’єкти на території Російської Федерації. 

Перший об’єкт – квартира в 104,1 кв. м. Вона 100-відсотково належить Ігореві Юрійовичу з 30 липня 2017 року. Другий – 25 % 26-метрового нежитлового приміщення, співвласниками якого є іноземні громадяни Михайло Арзіманов – 25 % та Андрій Луньов – 50 %. Права на 25 % нерухомості оформлені 27 червня 2017 року. Третій – 12,5 % земельної ділянки загальною площею 1 684 кв. метри. Оформлені так само 27 червня 2017 року. Співвласники землі – вказані вище Арзіманов та Луньов.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com