Зеленський: вбивства на Майдані та напади на активістів не розслідують, бо немає політичної волі у силовиків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Володимир Зеленський назвав головною причиною нерозслідування справ щодо розстрілів на Майдані та вбивств активістів відсутність політичної волі у правоохоронців.

Про це він сказав у відео на своєму офіційному каналі в ютуб.

 

Справи Майдану, вбивство Катерини Гандзюк та напади на журналістів Зеленський, за його словами, обговорив з правоохоронцями після вступу на посаду, проте всі їхні відповіді були однакові.

"САП каже, у всьому винні НАБУ. НАБУ каже, у всьому винні САП. Генпрокурор каже, була б політична воля, ми би вже всіх посадили. Я кажу, у нас є політична воля, щоб можна було безпечно жити в Україні і посадити всіх грабіжників, які дуже брудно заробляли на всіх цих справах. Є політична воля, є бажання немає тільки часу. Зараз вже пройшло півтора місяці і я розумію, що політичної волі моєї недостатньо. Немає політичної волі у правоохоронних органів", – розповів Зеленський.

І пообіцяв, що зробить все, щоб країна забула про таких правоохоронців.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com