Зеленський пропонує знизити прохідний бар’єр і ліквідувити мажоритарку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський пропонує на позачерговому засіданні Верховної Ради змінити виборче законодавство і зменшити прохідний бар’єр до парламенту.

Про це сказав співголова депутатської групи "Партія "Відродження" Віталій Хомутиннік після консультацій між президентом і керівництвом Верховної Ради, передає УНН.  "Президент запропонував змінити закон про вибори народних депутатів і внести декілька правок. Внести коротенький законопроект із декількома правками. Перша правка – скасувати мажоритарну систему. Друга правка – знизити бар’єр до 3 відсотків", - сказав він.

"Ще дискутувалася третя правка, вона була запропонована від фракцій. Це уточнення норм про імперативний мандат", - додав Хомутиннік. Наразі в Україні змішана виборча система, а в раду проходять партії, що набрали більше 5% голосів. Нагадаємо, що 20 травня Володимир Зеленський склав присягу президента України і офіційно приступив до виконання обов’язків.

Під час своєї промови він заявив про розпуск Верховної Ради і запропонував урядовцям писати заяви про відставку, якщо вони не готові працювати на "благо поколінь".

Пізніше стало відомо, що Зеленський запросив глав фракцій на консультації щодо розпуску Ради, які відбулися сьогодні, 21 травня.

В Адміністрації Президента України у Києві зібралися на зустріч Президент України Володимир Зеленський та керівництво Верховної Ради та парламентських фракцій щодо дострокового припинення повноважень парламенту. Фотографії з зустрічі оприлюднила прес-служба АП.

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 1

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 2

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 3

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 4

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 5

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 8

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 9

З'явилися фото з зустрічі Зеленського з Парубієм і лідерами фракцій - фото 11

Фото:  УНН

На зустрічі, як повідомляється, присутні Артур Герасимов, голова фракції партії "Блок Петра Порошенка"; Максим Бурбак, голова фракції партії "Народний фронт"; Вадим Новинський, голова фракції партії "Опозиційний блок"; Олег Березюк, голова фракції партії "Об'єднання "Самопоміч"; Олег Ляшко, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка; Юлія Тимошенко, голова фракції партії "ВО "Батьківщина"; Ярослав Москаленко, голова депутатської групи "Воля народу"; Віталій Хомутиннік, співголова депутатської групи "Партія "Відродження".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com