Зеленському все ще довіряють найбільше українців, найбільше не довіряють Порошенку, Тимошенко і Вакарчуку (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рейтинг довіри серед політиків через рік президентства все ще очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 57% громадян.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" від 12-13 травня.

"Рейтинг довіри серед політиків очолює Зеленський, якому довіряють 57% громадян, і не довіряють – 37%.

Більше третини опитаних не змогли оцінити свій рівень довіри до політиків Дмитра Разумкова та Дениса Шмигаля. Загалом Разумкову довіряють 25%, не довіряють – 33%, чинному прем’єру довіряють лише 14%, а 39% - не довіряють".

До усіх інших політиків помітно переважає недовіра, при цьому Юрію Бойку ("Опозиційна платформа – За життя") довіряють 25%, не довіряють – 57%, Святославу Вакарчуку ("Голос") – 24% і 61% відповідно, Юлії Тимошенко ("Батьківщина)  – 22% і 72%, Петру Порошенку (Європейська солідарність") – 20% і 76%.

Крім того, за результатами опитування, третина населення оцінюють напрям руху країни як правильний, а половина – як неправильний, ще 17% не змогли відповісти.

Відзначається, що більш позитивно оцінюють ситуацію молоді респонденти, прихильники президента Зеленського та партії "Слуга народу".

Опитування проводилося 12-13 травня 2020 року серед 3000 респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Помилка репрезентативності не більше 1,8%.

Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com