Жителі Полтави розчарувались і у центральній, і у місцевій владі – опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вочевидь, гарячі війни місцевих еліт останньої п'ятирічки сильно дістали полтавців.

Вочевидь, гарячі війни місцевих еліт останньої п'ятирічки сильно дістали полтавців: напередодні місцевих виборів 25 жовтня 50% жителів міста не підтримують політики міської влади і тільки 37% – її поділяють, зазначає ZN.ua.

При цьому не дуже прихильні містяни і до центральної влади: більшість (53%) не схвалюють її курсу, підтримують – 33%. Тобто і місто, і країна, на думку полтавців, рухаються кудись не туди.

 ZN.UA 

 ZN.UA 

Водночас велика частина жителів (43%) ставлять якість свого життя і захищеність у залежність від центральної влади і лише 39% – від міської.

 Дані опитування, проведеного соціологічною компанією Info Sapiens на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI), свідчать, що жителі міста обирають кращий варіант з двох гірших.

Так, президенту Зеленському довіряють 35% містян, а меру – 26% (недовіряють 49% та 61% відповідно). Це при тому, що людям узагалі важко сказати, хто у них зараз мер.

Про роботу парламенту та уряду схвально відгукуються по 21% містян, незадоволені нею 73% та 71% опитаних.

Якої думки полтавці про боротьбу з корупцією в нашій країні, красномовніше за все кажуть цифри соціології: 64% опитаних повністю чи частково не схвалюють роботу Національного антикорупційного бюро. Доброї думки про діяльність антикорупціонерів лише 16%.

Не кращої думки жителі столиці і про роботу місцевих органів влади: діяльність обласної ради не підтримують 46% опитаних (підтримують 32%), ОДА – 47% (проти 33%), міськради – 57% (не згодні з ними 32%). 

 ZN.UA 

84% опитаних заявили, що прийдуть на виборчі дільниці 25 жовтня (15% навряд чи), аби змінити ситуацію у місті. Більшість з них (60%) вважає, що вибори будуть достатньою мірою вільні та чесні (у 32% є сумніви щодо цього). Серед найімовірніших порушень жителі міста називають можливі фальсифікації (47%) та купівлі голосів (35%), і лише 19% побоюються неправильного підрахунку.

 ZN.UA 

 ZN.UA 

 ZN.UA 

Опитування проведено соціологічною компанією INFO SAPIENS від імені Міжнародного республіканського інституту. Дані збиралися у місті Полтава 24–25 вересня 2020 року методом телефонного інтерв'ю (CATI) . Розмір вибірки складає n= 600 постійних жителів міста віком від 18 років. Вибірка є репрезентативною. Статистична похибка не перевищує 4%

Джерело: ZN.ua


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін
10:20
Ексгумація жертв Волинської трагедії: Україна та Польща ухвалили заяву
10:01
Верховний суд підтвердив, що упц мп не має прав на користування Спасо-Преображенським собором у Чернігові
08:00
Ворог окупував Новоселидівку та Петрівку і просунувся біля 12 населених пунктів
20:00
У середу в Україні хмарно з проясненнями, вдень близько 0°
18:02
"Якщо настане криза чи війна" - ось справжній план стійкості
16:08
На Рівненщині та Одещині три громади перейшли до ПЦУ
14:05
Браковані міни: Міноборони проігнорувало проблеми та відправило боєприпаси на фронт, - ЗМІ
12:08
Верховний Суд поставив крапку в оскарженні націоналізації ПриватБанку: банк не повернуть Ігорю Коломойському

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]