Журналісти розповіли, хто першими побував на Банковій «у Зе»

|
Версия для печатиВерсия для печати

За тиждень після інавгурації Володимира Зеленського в Адміністрації президента побували представники антикорупційних органів, телевізійники та друзі глави держави зі студії "Квартал 95".

Про це повідомляють журналісти Bihus.info. Так, на Банкову приходили директор Національного антикорупційного бюро, голова Вищого антикорупційного суду, актори "Кварталу 95", голова правління "Суспільного", гендиректор "1+1" й генпродюсер "NewsOne".

Усі вони відвідували АП у першій половині дня та заходили через відкритий вхід з вулиці Лютеранської, йдеться у репортажі програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

24 травня з Адміністрації вийшов ведучий і генеральний продюсер телеканалу "NewsOne" Василь Голованов. За його словами, він відвідав офіс нового президента "з особистих питань".

Голованов – автор піар-фільму про депутата БПП Ігоря Кононенка. Знімав фільм телепродакшн "GOODMEDIA", керівником та засновником якого донедавна був Кирило Тимошенко – наймолодший заступник глави АП Зеленського. Нині компанія змінила керівника, однак її власником досі лишається Тимошенко.

29 травня до АП прийшли голова правління НСТУ (UA:Перший) Зураб Аласанія та гендиректор "1+1" Олександр Ткаченко.

Зураб Аласанія прийшов на зустріч з Кирилом Тимошенком – поговорити щодо подальшої роботи та фінансування каналу.

Олександр Ткаченко говорити, до кого він іде, відмовився. А 9 червня він опинився у першій десятці списку партії Зеленського "Слуга народу".

Відвідали Адміністрацію президента и й екс-колеги Зеленського зі Студії "Квартал 95" – актори Юрій Корявченков та Міка Фаталов.

28 травня на зустріч президента з представниками МВФ приходили перший заступник міністра економічного розвитку й торгівлі Максим Нефьодов, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк та виконавчий директор фонду Блейзера Олег Устенко. Того ж дня Данилюк став секретарем Ради нацбезпеки й оборони, а Устенко – радником Зеленського.

Приходили до АП й неофіційні представники команди президента: екс-міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус та нардеп Сергій Лещенко. 12 червня Абромавичус став членом Наглядової ради державного концерну "Укроборонпром".

24 травня "на робочу нараду" прийшов голова Служби безпеки України Василь Грицак. За 4 дні до того очільник силового відомства подав у відставку – його обов’язки виконує призначенець Зеленського як заступник голови СБУ Іван Баканов, а Грицак – у відпустці.

7 червня до АП навідався директор НАБУ Артем Ситник. За його словами, на зустріч із Рябошапкою: обговорити нюанси закону "Про Вищий антикорупційний суд", мовляв, щоб справи топ-чиновників "читалися не по півтора року, а за декілька днів чи тижнів".

За 20 хвилин після його візиту на Банкову прийшла новообрана голова Антикорупційного суду, однак пояснювати журналістам мету свого візиту Олена Танасевич не стала.

29 травня на зустріч з Андрієм Богданом прийшов екс-радник президента Порошенка Ігор Уманський. Він розповів журналістам, що говорив із Богданом щодо отримання посади.

Близько 21:00 до АП заїжджав діючий депутат парламентської фракції "Народний фронт" Павло Унгурян. Сказав, прийшов, аби запросити працівників Адміністрації президента на Національний молитовний сніданок.

Перемовини щодо призначення на посаду в нову політичну команду Унгурян заперечив.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С
19:22
У Польщі через перевірку контррозвідки звільнили генерала, який відповідав за підготовку ЗСУ
18:09
Диктатор на прізвисько Барбекю: як у Гаїті влада повністю захопила злочинні угруповання
17:17
Голова ВККС Роман Ігнатов подав у відставку

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]