Зрада: РНБО вивело з-під санкцій придністровський метзавод російського олігарха Усманова – ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України зняла санкції з придністровського метзаводу російського олігарха Алішера Усманова. У списку економічних обмежень для близько 330 підприємств відсутній Молдавський металургійний завод (Придністров'я), який раніше потрапив під антиросійські санкції.

Про це повідомив "24 канал", посилаючись на дані опубліковані офіційним інтернет-представництвом Президента України.

На веб-сайті Президента України опубліковано указ, який вводить в дію рішення РНБО України про нові антиросійські санкції та всілякі економічні обмеження для більш ніж 800 чоловік і близько 330 підприємств. У списку фізичних осіб вказані в основному російські військові.

Як повідомив телевізійний канал ICTV у програмі "Факти Тижня, 100 хвилин з Оксаною Соколовою", з санкційного списку дивним чином зникло підприємство, що пов'язане з російським олігархом, який працює на російську військово-промисловий комплекс.

"Хто ці щасливчики, які позбавились санкцій? Позиція 59 – Йосип Кобзон. Ну, тут все зрозуміло. Далі цікавіше. Під номером 721 значиться "Молдавський металургійний завод". Це одне з найбільших підприємств проросійського Придністров'я. Завод контролюється близьким до Путіна олігархом Алішером Усмановим. Ось він дякує російському Президентові за черговий орден", – зазначив телеканал.

За словами авторів матеріалу, серед майна, яким володіє бізнесмен Усманов, можна зазначити: "Видавничий дім "Комерсант", @mail.ru, компанія "Мегафон", а головне – залізні копальні та металургійні заводи. Вони постачають метал, в тому числі, і для оборонного комплексу Росії, тобто на зброю. І ось з такого заводу Україна знімає санкції, в той час, як просить світ їх посилювати", – йдеться в матеріалі.

Як підкреслили журналісти, молдавський завод має в Україні давній інтерес. Тут він скуповує дефіцитне сировину – металобрухт. Переробляє та продає Україні вже готову продукцію, позбавляючи роботи українські заводи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com