Зрада: РНБО вивело з-під санкцій придністровський метзавод російського олігарха Усманова – ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України зняла санкції з придністровського метзаводу російського олігарха Алішера Усманова. У списку економічних обмежень для близько 330 підприємств відсутній Молдавський металургійний завод (Придністров'я), який раніше потрапив під антиросійські санкції.

Про це повідомив "24 канал", посилаючись на дані опубліковані офіційним інтернет-представництвом Президента України.

На веб-сайті Президента України опубліковано указ, який вводить в дію рішення РНБО України про нові антиросійські санкції та всілякі економічні обмеження для більш ніж 800 чоловік і близько 330 підприємств. У списку фізичних осіб вказані в основному російські військові.

Як повідомив телевізійний канал ICTV у програмі "Факти Тижня, 100 хвилин з Оксаною Соколовою", з санкційного списку дивним чином зникло підприємство, що пов'язане з російським олігархом, який працює на російську військово-промисловий комплекс.

"Хто ці щасливчики, які позбавились санкцій? Позиція 59 – Йосип Кобзон. Ну, тут все зрозуміло. Далі цікавіше. Під номером 721 значиться "Молдавський металургійний завод". Це одне з найбільших підприємств проросійського Придністров'я. Завод контролюється близьким до Путіна олігархом Алішером Усмановим. Ось він дякує російському Президентові за черговий орден", – зазначив телеканал.

За словами авторів матеріалу, серед майна, яким володіє бізнесмен Усманов, можна зазначити: "Видавничий дім "Комерсант", @mail.ru, компанія "Мегафон", а головне – залізні копальні та металургійні заводи. Вони постачають метал, в тому числі, і для оборонного комплексу Росії, тобто на зброю. І ось з такого заводу Україна знімає санкції, в той час, як просить світ їх посилювати", – йдеться в матеріалі.

Як підкреслили журналісти, молдавський завод має в Україні давній інтерес. Тут він скуповує дефіцитне сировину – металобрухт. Переробляє та продає Україні вже готову продукцію, позбавляючи роботи українські заводи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін
10:20
Ексгумація жертв Волинської трагедії: Україна та Польща ухвалили заяву
10:01
Верховний суд підтвердив, що упц мп не має прав на користування Спасо-Преображенським собором у Чернігові
08:00
Ворог окупував Новоселидівку та Петрівку і просунувся біля 12 населених пунктів

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]