Даже дороги в стране ремонтируют под флагом Партии Регионов

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 

Куда бы прилепить партийній символ? Многие регионалы наверное задаются таким вопросом., вот в Краматорске даже дороги ремонтируют под флагом ПР

 

Депутат Краматорского городского совета, кандидат-мажоритарщик в народные депутаты от объединенной оппозиции Владимир Ржавский прислал в редакцию «Новости Донбасса» фотографии на которых видно, что ремонт внутриквартальных дорог в Краматорске производится под флагами Партии регионов.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]