КМДА показала бомбосховища у Києві на випадок війни та надзвичайних ситуацій

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Фонд захисних споруд у Києві налічує майже 5 тисяч укриттів. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук під час прес-туру в рамках інформування киян про захисні споруди цивільного захисту.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Роман Ткачук нагадав, що з 2014 року, з початку бойових дій на сході України, в Києві проводиться відновлення захисних споруд цивільного захисту.

«У Києві на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, соціальних потрясінь і воєнних дій створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Інформація про них розміщена на офіційних сайтах районних в місті Києві державних адміністрацій. На сьогодні в Києві сплановано використання 4913 укриттів, із них: 3741 – цокольних та підвальних приміщень, 355 – підземних автопаркінгів, 256 – підземних переходів, 47 – підземних приміщень метрополітену», – повідомив Роман Ткачук.

Також нагадуємо, що у разі виникнення надзвичайної ситуації оповіщення та інформування населення про подальші дії здійснює територіальна автоматизована система централізованого оповіщення, до складу якої входять місцеві мережі зв’язку, зокрема радіомовлення та телебачення, комп’ютерні автоматизовані системи оповіщення по телефонній мережі та оснащені гучномовцями автомобілі. Адже головне завдання всіх служб під час надзвичайної ситуації – вберегти та захистити якомога більше людей.

IMG_2608.JPG

IMG_2648.JPG

IMG_2611.JPG

IMG_2702.JPG

IMG_2671.JPG

IMG_2721.JPG

IMG_2656.JPG

IMG_2606.JPG

IMG_2690.JPG

IMG_2623.JPG

Фото: КМДА

«Аргумент»

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]