Кремль йде у Запоріжжя. Росіяни за допомогою французів вже майже перетворили ЗАЗ на ВАЗ?

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Запорізький автомобілебудівний завод почне виробляти легкові автомобілі Groupe Renault для України. Про це повідомили в пресслужбі компанії. Окрім Renault  в цьому стирчать вуха російської державної корпорації яка в основному виробляє зброю, якою окупанти вбивають українців на Донбасі.

В прес-релізі  також заявили, що перед стартом проєкту компанія провела масштабну модернізацію, щоби відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault.   За словами голови правління заводу Миколи Євдокименка, проєкт дасть змогу створити нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому.  Однак що за моделі планують випускати в компанії не назвали. 

У березні 2020 року на заводі проходив аудит альянсу Renault-Nissan на предмет можливого випуску в Запоріжжі автомобілів російського ВАЗу Lada. Аудит закінчився успішно, з привезених з Росії  машинокомплектів були зібрані автомобілі тестової партії, але потім пандемія загальмувала процес.

Завуальоване позначення "автомобілі Groupe Renault" якраз і має приховати той факт, що це по суті російський проєкт, бо російський АвтоВАЗ входить до складу цієї групи з 2017 року.  Якби це була французьська ініциатива, мабуть з точки зору бізнесу. краще було б збирати популярні в Україні моделі Рено як Duster, Logan, Megane чи Captur. 

З цього випливає, що незабаром на заводі відновиться виробництво не дуже популярних в Україні російських автомобілів Lada. Принаймні, це підтвержує інформація, опублікована спільнотою AvtoVAZ News - паблік повідомляє, що російський  АВТОВАЗ відновив відвантаження машинокомплектів на ЗАЗ.

За відомостями джерела, вже йдуть поставки комплектів для збірки автомобілів сімейства Largus - кузова автомобілів відправляються в Україну без бамперів, світлотехніки і без рульового колеса в салоні, зазначені комплектуючі перевозяться окремо. Відомо також, що в кінці червня на ЗАЗ були спрямовані два кузова Lada Granta з метою пробної збірки.

За нашими даними, ЗАЗ вже освоїв випуск такких моделей як Lada Vesta, Xray і їх Cross-версій, а також Largus і Granta. Автомобілі випускають з "вазовских" машинокомплектів, завезених з Росії. Що стосується Lada 4x4, то позашляховик безпосередньо в готовому вигляді постачають з АвтоВАЗу, але за чутками цю модель скоро локалізують. Всі російські авто Lada, що зійшли з конвеєра ЗАЗу у березні, ідентичні російським і не адаптовані під ринок України.

Це підтверджує і фото інсайдера з України випущених тестових авто з автосалону "УкрАвто", які було опубліковано в пабліку  RCI News | Russian Car Industry 25 березня цього року

Російські автомобілі зібрані на ЗАЗі були помічені в одному з фірмових дилерських центрів УкрАВТО у Києві.  

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україну заборонено ввозити готові автомобілі російського виробництва, таким чином, росіяни за допомогою французів заходять в Україну перетворюючи  ЗАЗ нра філіал ВАЗу.

Контрольним пакетом акцій ЗАТ «ЗАЗ» володіє корпорація «УкрАВТО», яка належить бізнесмену Таріелу Васадзе. Мережа автосалонів якої мабуть і буде торгувати черговим російським барахлом. 

Спільне підприємство альянсу Renault-Nissan і ГК "Ростех" Alliance Rostec Auto B.V. стало єдиним акціонером ПАТ "АвтоВАЗ" у 2018 році. У самому СП частки розподілені наступним чином: 67,61% - у Renault, 32,39% - у "РОСТЕХ".

Ростех - російська державна корпорація, створена в кінці 2007 року для сприяння в розробці, виробництві та експорті високотехнологічної промислової продукції цивільного та військового призначення. В її складі понад 700 організацій, з яких сформовано 14 холдингових компаній, 11 з них - в оборонно-промисловому комплексі,

Організації корпорації, які стосуються промислових активів, займають в Російській Федерації домінуюче становище у виробництві наступних видів продукції:

  • вертольоти військового і цивільного призначення;
  • авіаційні двигуни, авіаційні агрегати та прилади,
  • бортове радіоелектронне обладнання, парашутні системи;
  • оперативно-тактичні ракетні комплекси, реактивні системи залпового вогню;
  • комплекси ППО ближньої дії;
  • стрілецька зброя і засоби ближнього бою;
  • боєприпаси і піротехнічна продукція;
  • оптико-механічні та оптико-електронні прилади;
  • автоматизовані системи управління, засоби зв'язку, радіотехнічної та радіолокаційної розвідки, радіоелектронної протидії системам зв'язку і управління;
  • системи і засоби криптографічного обладнання;
  • техніка радіоелектронної боротьби і засоби державного впізнання;
  • вироби електронної компонентної бази і електровакуумні прилади;
  • вантажні автомобілі;
  • легкові автомобілі.

Отже компанія зі зброї якої вбивали та вбивають українців, буде заробляти гроші в Україні на виробництво цієї зброї.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]