Труба Богдана: знову договорняки, рєшалово та телефонне право. Витік прослушок директора ДБР

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 У Державному бюро розслідувань стався витік інформації, де фігурує директор ДБР Роман Труба та найближче оточення президента Зеленського.

Вчора на  каналі в Telegram 'Трубу прорвало' було оприлюднено деякі з можливих розмов в кабінеті директора ДБР Романа Труби. 

З опублікованих аудіозаписів витікає, що директор ДБР не самостіна особа, команди кого підозрювати, кого пресувати, кого не чіпати. надходять до нього з Офісу Президента від Андрія Богдана, якого Труба величає "Бліжайший" та БАЙ (Богдан Андрій Йосипович - прим. А), та його помічників та помічників Зеленського.

Тезисно про деякі розмови:

  • Баканов просить висунути підозру Супрун але в ДБР бояться її чоловіка сенатора в США. то Труба хоче радитись з ОП чи пресувати бувшу міністерку.
  • Підозри екс-президенту Порошенку, вимагають у Зеленського та Богдана, Труба обіцяє «Андрію Йосиповичу, я тобі обіцяю, що я все зроблю. Ця справа для нас пріоритетна».
  •  Теми, по яких поставлені завдання з ОП: Укроборонпром, КМДА, Фонд гарантування вкладів, будівництво порту «Одеса», Аграрний фонд, бурштин, ліс, Грибовикське сміттєзвалище, митниця, екологічна сфера,  «екс»
  • БАЙ дає команду: "Две недели є МВФ. Не трогань Приватбанк и НБУ."
  • Власник компанії виробника спальних мішків для армії не задоволений допитом у поліції і приходить домовитися з Трубою, щоб це зробили в ДБР. Бізнесмен говорить слово-пароль: «старший» йому говорив заїхав та передавав «огромный привет».  Труба обіцяє все "організувать"
  • По "Справах Майдану" Трубі радять ними "не перейматись"
  • Зупинити обшуки, попередити серйозних людей, розмови з керівником патронатної служби, зустріч з особою, голосом схожою на заступника керівника ОП Смірнова, намагання поставити Генпрокурора в незручне становище з поданням по ВРП і Порошенку.

Це тільки невелика частина "прослушки" як заявляють автори каналу. Все це говорить про те що ні договорняки ні телефонне праву нікуди не поділося, а набирає ще більш огидних обрисів. бо ж президент Зеленський обіцяв "ніяких договорняків та рєшал"

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]