Я вимагаю покарати винних за злочини проти Майдану!

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Я вимагаю #покарати_винних за злочини проти Майдану! Я #вимагаю_правосуддя Я #вимагаю_встановити_істину

Покарати винних, яких до того визнає такими ОБ'ЄКТИВНИЙ І НЕУПЕРЕДЖЕНИЙ суд. Винних, яких встановили, і далі встановлюватимуть в ході повного і об'єктивного розслідування. Яке також ВСТАНОВИТЬ ІСТИНУ І ЗАКАРБУЄ ЇЇ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ. Народній пам'яті. Історичній пам'яті. НА МАЙБУТНЄ НЕ ДАСТЬ СПОТВОРИТИ ІСТИНУ І ІСТОРІЮ. Нашу історію.

Я вимагаю, щоб сотники, політики, високопосадовці, державні службовці, міліціонери і прокурори, які отримали посади, стали депутатами після Революції гідності, або лишились працювати і були очевидцями подій йшли і давали свідчення, надавали докази. САМІ ЙШЛИ, не чекаючи, що хтось зясновидить про їхню обізнаність щодо вчинених злочинів.

Я вимагаю, щоб МВС, Нацполіція і прокуратура, СБУ перестали прикривати своїх працівників, причетних до злочинів. Щоб вони не ставали радниками, замами, керівниками департаментів і відділів. Щоб їх не брали на роботу в охорону голови фонду держмайна чи інших високопосадовців. Щоб за них не вписувались радники не писали клопотання про звільнення з-під варти керівники, не ходили не "домовлялись" за них в суди, не надавали позитивних характеристик особам, які вже навіть після Майдану були помічені у нападах на цивільних.

Я вимагаю, щоб політики припинили піаритись на розслідуванні і почали допомагати йому. Щоб зрозуміли, що їхня історична роль, їхній обов'язок - забезпечити встановлення істини, притягнення винних до відповідальності і фактично карбування ДІЙСНОЇ, РЕАЛЬНОЇ ІСТОРІЇ. Артикулювання і узаконення винесених уроків. Фіксація нового суспільного договору.

Я вимагаю, щоб в ДСР було достатньо слідчих, процкерів, кабінетів, камер, комп'ютерів і т.д. А не як зараз, коли пів слідчої групи із двох прикомандированих ментів по геть не розслідуваному епізоду вбивств в ніч з 18-го на 19-те мерзне в неотопленому приміщенні в ПОДІЛЬСЬКОМУ відділку поліції без комп'ютерів, принтеру і скаржаться, що не можуть провести слідчий експеримент ВЗИМКУ, бо КАМЕРА розряджається... а інші всі зайняті.

Я вимагаю, щоб на слідчих і прокурорів не здійснювався тиск із розряду "цього не чіпай", а он того "під варту не варто брати"...

Я вимагаю, щоб в судах були наявні проектори, екрани, ком'ютери, зали, лавки і т.д.

Я вимагаю, щоб експертів нарешті забезпечили мікроскопами, реактивами і власне спеціалістами (експертами) і експертизи проводились не по півроку-рік, а в нормальні терміни.

Ми просимо УСІХ: майданівців, активістів, військових тих хто нас підтримує прставити хештег #покарати_винних і вимагати від влади залучити всі ресурси і всю політичну волю щоб довести розслідування, забезпечити об'єктивні суди і притягнути до відповідальності всіх винних у злочинах проти Майдану

PS: Окрім вимагати. Все, що від мене залежить і не дуже залежить я роблю разом з іншими адвокатами і потерпілими. І вас прошу: відео, фото, свідчення, кулі, документи, докази, інформація - все, що є будь ласка збирайте, надавайте потерпілим, адвокатам або слідству.

Евгения Закревская, адвокат семей Небесной Сотни


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com