Неперевершене нахабство і цинізм

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Особливість у нас одна: мародери у владі і їхні підлабузники у військовому керівництві. Обороняти свою землю і волю не можна бути готовим на 15, 37 або 72 відсотки. Бо 72 відсотки дорівнюються нулю, ще й зайвими втратами. Або ти готовий воювати за своє до кінця, або ти не витрачаєш ресурси на оборону і здаєшся.

В продовження дописів Glen Grant, Gary V. Koval та Natan Chazin про сучасну війну і Збройні Сили України.

Я повністю поділяю ті тези і навіть ставлюся до нинішніх військових можновладців набагато гірше, ніж вони.

Ті критики їхніх тез, які намагаються робити вигляд конструктивної критики, пишуть що це не про наше військо, що не враховані наші особливості, що ресурсів нема, тому мусимо ліпити з лайна цукерки і робити вигляд, що дуже смачно.

Особливість у нас одна: мародери у владі і їхні підлабузники у військовому керівництві.

В тему: НАБУ вышло на Кремль?

Ті самі підлабузники, які за "злочинних попередників" обіймали вищі посади в нашому війську і радісно рапортували, що все гаразд, броня міцна, танки спритні і ворог не пройде. Тому, пані та панове, треба це чесно взнати і всіх їх позбавитися, натомість обрати в абсолютно демократичний спосіб тих, хто не буде красти, брехати і буде робити належне для оборони, відповідно не дасть красти і брехати військовим, а тих, хто не спроможний не красти, не брехати, дотримуватися моралі і честі, вижене геть.

Коли є гроші на бронекатери (ага, мають вирішальну роль у такій війні), на Роттердами+, на списання по 2 млн. гривень на взводні опорні пункти у другому ешелоні, на Мальдиви і Сейшели, на сніданки у Трампа за 25000 доларів, казати, що нема грошей на нормальну армію є щонайменше безчесним, як на мене просто бридким і огидним.

І головне: обороняти свою землю і волю не можна бути готовим на 15, 37 або 72 відсотки. Бо 72 відсотки дорівнюються нулю, ще й зайвими втратами. Або ти готовий воювати за своє до кінця, або ти не витрачаєш ресурси на оборону і здаєшся. Так чесно.

Повторю: все наше вище військове керівництво вважає, що проти Московії ми воювати не можемо, воювати проти неї вони не хочуть, тому і не роблять нібито всім зрозумілого для збройного опору.

Крім зазначеного в статтях Гері, Глена і Натана, особливий наголос зроблю на підготовці населення і території до масового збройного опору, навчання масово резерву для територіальної оборони і руху опору, озброєння такого резерву, створення запасів інженерних боєприпасів, вибухівки, інших запасів для опору. Це відносно дешево. Готовність до масового збройного опору це найкращий запобіжних для великого наступу ворога і окупації. Цього майже не робиться. Все, що робиться, здебільшого показуха.

Чому цього нема, чому не робиться? Спитайте у Полторака, Муженка. А якщо вони щось заперечуватимуть і розповідатимуть як широко розгорнули і щільно згуртували відсоток жирів у маслі, влаштуйте мені з ними очну дискусію. В мене посадовий рівень як у заступників Полторака і кваліфікація для такої дискусії достатня. Досвід навчання резервістів в мене однозначно більший, ніж у них. Проте я впевнений, що у них сміливості на таку дискусію з професіоналом не вистачить, бо крити нема чим.

P.S. Є дійсно річ, в якій Порошенко неперевершений. На пару з Ахмєтовим.

Це обкладати власне населення під час війни непідйомними поборами, і замість зміцнення оборони виводити ці гроші за кордон зокрема через брудні оборудки з країною-агресором.

Дійсно, неперевершене нахабство і цинізм.

***

Святослав Стеценко, опубліковано на сторінці автора в Фейсбук


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com