Братки из «Эпицентра» в 215-м, ОПГ в ОИК в 216-м, манипуляции в 97-м

|
Версия для печатиВерсия для печати

Киев продолжвет лихорадить. Провластные кандидаты не хотят смириться с поражением и всеми средствами пытаются изменить результаты голосования. 

Хроника последних часов:

Округ 215

Від Юрія Андрєєва - Я під Деснянською адміністрацєю, 215 ОВК. Перекрили всі входи й виходи. Не випускаємо втікачів, які викрали останній сфальсифікований протокол. Стоять 2 автобуси "Беркуту". Нас тут близько двох сотень, люди продовжують підходити. Всередині адміністрації постійно якісь незрозумілі рухи. Детальну інформацію дізнатись не можу. Із Зоряном Шкір
яком, який перебуває всередині будівлі, зв'язок відсутній. Прямо зараз беркутівці одягають каски, готуються до силового сценарію. ТЕРМІНОВО, хто може, їдьте сюди, оповістіть ЗМІ! Тільки що під'хала швидка допомога, забігли всередину..., Допоможіть терміново розповсюдити цю інформації між журналістами та СМІ  
orum.durdom.in.ua 

УВАГА! ПОШИРЮЙТЕ! Не дивлячись на заяви про перемогу Іллєнка ситуація біля Троєщинського ОВК продовжує бути критичною. Активісти ГР "Відсіч" передають, що тільки що до будівлі під'їхало ще 4 автобуси з написом "ЕПІЦЕНТР". Біля кінотеатру Флоренція зібралося близько 100 людей спортивної тілобудови, ймовірно охоронці з ЕПІЦЕНТРУ, яких терміново мобілізує кандидат Герега!  ipcska.livejournal.com/

Округ 216

Кандидат у депутати Ксенія Ляпіна розповіла Радіо Свобода про ймовірність вкидання на її окрузі 1000 бюлетенів-фальшивок та перешкоджання роботі 216 ОВК «організованою групою». 

Округ 223

Представники Центральної виборчої комісії зафіксували факт внесення неправдивих даних по № 223 мажоритарному округу у Києві на користь кандидата самовисуванця Віктора Пилипишина, головним суперником якого є кандидат-свободівець Юрій Левченко. 

Округ 97

Павло Різаненко, кандидат у народні депутати від партії УДАР про технології фальшування у виборчому окрузі 97.
Віталій Кличко про кримінальну відповідальність для членів ОВК, які сприяють спотворенню волевиявленню громадян.
 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com