Чому рак так важко вилікувати

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Ми приборкали електрику, прочитали послідовність людського геному і ліквідували віспу. Але, витративши мільярди доларів на наукові дослідження, ми так і не знайшли рішення для хвороби, від якої в будь-який момент часу страждає понад 14 мільйонів людей та їхніх сімей.

Рак (карцинома) – злоякісна пухлина з епітеліальної тканини. Походження назви пов'язане, ймовірно, з тим, що найдоступніші для спостереження форми захворювання – раку молочної залози, раку шкіри – часто проростають в навколишні тканини (метастазують), форми їхніх проростів нагадують клешні рака. У багатьох країнах цим терміном позначають будь-які злоякісні пухлини незалежно від їхнього тканинного походження та будови.

✅Текст читав Volodymyr O`Kropp.

✅Переклад, редагування, субтитрування, монтаж: Віталій Шевчук.

Підтримайте "Цікаву науку" на https://www.patreon.com/CikavaNauka

Выдео: Цікава наука

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]