"Годувальники України": як кремль створював міф про шахтарів Донбасу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Попри появу нових джерел енергії, вугілля досі лишається стратегічним ресурсом. Буквально століття назад його значення для світової економіки було взагалі неоціненним: парові машини, чавун, опалення. Відтак і не дивно, що у Совку вугільна промисловість була однією із ключових.

Проте, як і будь-які інші галузі, совєцька вугільна промисловість занепала. Через відсутність стимулів до збільшення ефективності роботи, з року в рік Совок дотував купу нерентабельних шахт. Врешті-решт, частина із них дісталася незалежній Україні, де у центральної влади теж не знайшлося політичної волі для різкого та ефективного вирішення кризи вугільної промисловості.

У цьому відео ми поговоримо про історію видобутку вугілля в Україні, проаналізуємо іноземний досвід реструктуризації вугільної галузі, а також побачимо, як червоні директори та регіонали (не без допомоги росії) використовували шахтарів як інструмент шантажу для збереження ренти і дестабілізації країни. Ведучий - Данило Шевченко.

Відео: Останній Капіталіст


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]