Хованки Єрмака: таємні зв'язки та приховані контакти глави Офісу президента (розслідування)

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Офіс президента – допоміжний орган, який має забезпечувати роботу глави держави. Однак в реальності його керівник в Україні має великий вплив на процеси управління державою.

Андрій Єрмак, який замінив на цій посаді Андрія Богдана, проводить переговори з Росією щодо майбутнього окупованих територій, звітує про боротьбу з коронавірусом і, схоже, має вплив і на кадрову політику.

Днями народний депутат Гео Лерос оприлюднив відеозаписи за участю брата Андрія Єрмака – Дениса, датовані ще серпнем-жовтнем 2019-го. На зйомках прихованою камерою видно, як брат на той час ще помічника президента проводить співбесіди з претендентами на різні державні посади, а його довірена особа збирає гроші за призначення та організацію цих зустрічей, більша частина з яких нібито йде Денису Єрмаку.

Сам керівник ОП називає оприлюднення плівок – спланованою провокацією і просить правоохоронців розібратись, хто за цим стоїть.

Чи справді голова Офісу президента Андрій Єрмак має безпрецедентний рівень впливовості? Про це свідчитиме те, чим закінчиться ця історія – чи захитається під ним крісло, чи Зеленський навіть не відсторонить Єрмака на період офіційного розслідування. Тим часом «Схеми» давно спостерігали за тією діяльністю Андрія Єрмака, про яку не знайдеш згадок в офіційних звітах Банкової. Чиїми чартерами він пересувається? Та з ким таємно проводить зустрічі?

Выдео: СХЕМИ


На эту тему:

 

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]