Лукашенко з Інстаграмом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Востаннє про симпатії до зарубіжних політиків українців запитували ще у 2016-му, зазначає видання "Тексти". Як засвідчило дослідження групи «Рейтинг», найпопулярнішим серед наших співвітчизників є Олександр Лукашенко (63% симпатії проти 58% у Меркель), а 13% опитаних (і це також найвищий показник) вважають, що президент України має брати приклад з білоруського лідера.

У нас ніколи не транслювалося ТБ Білорусі (за винятком прикордонних районів), але в youtube можна знайти чимало роликів, в яких грізний «бацька» розносить різного рівня чиновників. Ці відео мають чималу кількість переглядів, під ними багато коментарів, в тому числі від українців. Вони приблизно такого штибу: «от би нам такого президента, щоб порядок навів».

Чи вивчали цей суспільний запит в штабі Зеленського, чи був він у полі зору сценаристів «Слуги народу» – сказати важко. Але безпардонність, хамський тон і показова зневага до чиновництва як класу – увесь цей лукашенківський стиль ми помічаємо нині в українського президента. Він дозволяє собі це, бо як досвідчений актор відчуває: такий номер «зайде» масовому електорату, а на невдоволених просто не варто звертати увагу: «Я ж президент».

Схожість стилю спілкування відзначили журналісти білоруської редакції "Радіо Свобода" – й опублікували цей відеозапис із уривками зустрічей Зеленського та Лукашенка з чиновниками.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com