Таємниця Адміністрації президента. Часті гості Банкової, які заїжджають в АП таємно і часто – вночі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під час всієї президентської каденції Петра Порошенка журналісти «Схем» спостерігають та розповідають про візитерів його Адміністрації і весь цей час їм відмовляють у доступі до офіційного журналу відвідувачів – інформації про те, хто і чому приходить на зустрічі до президента. Серед них – депутати, посли, міністри, всі вони приходять на Банкову відкрито, здебільшого в робочий час і заходять через центральну прохідну. А ось бізнесмени й олігархи, які також часті гості Банкової, заїжджають в АП таємно і часто – вночі.

Що потрібно олігархам від президента? А президенту від олігархів? Чому вони бачились? Яке рішення ухвалили? Чи точно воно було на користь широкого кола громадян, а не в інтересах одного підприємця?

Щоб не виникало таких підозр і потрібна прозорість роботи Адміністрації президента та всіх інших органів влади, пояснює голова правління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин.

«Ключова функція демократичного уряду – це демонструвати те, що єдиним аргументом для них у прийнятті рішень є суспільний запит, тобто виявлення проблеми і намагання її розв’язати. Якщо ж публічні особи намагаються приховати ті чи інші контакти, логічно припущення, що хтось на них впливає», – вважає експерт.

Практика утаємничення продовжилась і в останній рік – як і неафішовані зустрічі Порошенка з бізнесменами на робочому місці.

Відео: СХЕМИ

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com