Володар «Оскара» Морган Фріман закликав Трампа визнати, що Росія втрутилась у вибори в США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Оскароносний американський актор Морган Фріман записав звернення щодо «атак Росії на демократію» від імені нової громадської організації «Комітет на підтримку розслідування Росії». В ньому він закликав президента Дональда Трампа визнати факт російського втручання в американські вибори і захистити країну від російської змови з метою підриву Америки.

«На нас напали. Ми ведемо війну», - говорить Фріман на перших секундах відеозапису, яка опублікована на сайті і в Twitter організації, пише Медуза.

«Багато поколінь людей билися, захищаючи демократію. Зараз наша черга. Подивіться, як Морган Фріман пояснює російський сценарій плану по підриву США», - йдеться у підпису до ролика.

«Уявіть такий кіносценарій: колишній агент КДБ, розлючений тим, що його Батьківщина рухнула, замишляє помсту. Користуючись хаосом і плутаниною, він підіймається по кар'єрних сходах в пострадянській Росії і стає президентом. Він встановлює авторитарний режим. А потім звертає увагу на свого заклятого ворога - Сполучені Штати. І як справжній агент КДБ він використовує кіберзброю для нападу на демократії по всьому світу. Використовуючи соціальні медіа для поширення пропаганди і неправдивої інформації, він породжує у людей в демократичних суспільствах недовіру до їх ЗМІ, до їх політичних процесів і навіть до їх сусідів. І він виграє», - говорить Фріман.

«Цей шпигун - Володимир Путін. І це не кіносценарій», - продовжує актор.

Далі Фріман закликав президента США Дональда Трампа розповісти американцям правду, визнати втручання Росії у вибори 2016 року і, за прикладом попередніх поколінь, захистити демократію і продовжити боротьбу.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть